Wiesz, jak powinien wyglądać dobry tekst?

Słowa układają Ci się same?

Dołącz do nas już teraz!

Dlaczego warto u nas pracować?

Jak u nas powstają teksty?

Rezerwacja tekstu

Zaczynasz od rezerwacji zamówienia lub nawet kilku z nich. Standardowy czas na napisanie jednego tekstu wynosi 8 godzin. Zapoznajesz się z wymaganiami zleceniodawcy, a w razie niejasności kontaktujesz się z nim poprzez czat.

Pisanie tekstu

Unikalny tekst własnego autorstwa przesyłasz poprzez portal. Niedługo po tym zostaje on zaakceptowany lub dostajesz prośbę o naniesienie na niego ewentualnych poprawek. Spokojnie, nie zawsze wszystko da się uzgodnić od razu. Poprawki niczym Cię nie obciążają.

Wynagrodzenie za pisanie tekstu

Za wszystkie zaakceptowane teksty swojego autorstwa zbierasz wynagrodzenie, które zostanie wypłacone na Twoje konto najbliższego 10 dnia miesiąca. Zarobiona przez Ciebie kwota to 90 % netto sumy wpłaconej przez zleceniodawcę.

Potrafisz pisać poprawnie, kreatywnie i wciągająco?

Wiesz, co jest szczególnie pomocne podczas tworzenia naprawdę dobrego tekstu na zamówienie? Szybki kontakt ze zleceniodawcą. Mogąc dopytać o wszystkie niejasne szczegóły, a nawet zaprezentować mu swój ciekawy i wyjątkowy pomysł na podejście do tematu, masz wszystko, czego potrzebujesz, do napisania tekstu idealnego. Ile razy słaby kontakt ze zlecającym i drobne niezrozumienie wzajemnego pomysłu doprowadziło Cię już do późniejszych poprawek? Na tym portalu do Twojej dyspozycji pozostaje czat online - realny czat, a nie wysyłanie wiadomości i czekanie godzinami na odpowiedź, gdzie porozmawiasz ze zleceniodawcą o wszystkim, co chciałbyś z nim uzgodnić. Możesz także rezerwować więcej niż jedno zlecenie na raz. Sam zarządzaj swoim czasem pracy.

Wielu początkujących copywriterów przez zwykłą nieznajomość rynku, decyduje się pisać teksty za niewielkie pieniądze, z których dodatkowo pobierane są niemałe prowizje. Przekonuje się ich, że przecież to całkowicie uzasadnione, aby portal, który zapewnia im dostęp do zleceń, pobierał nawet 17% ich wynagrodzenia. Nie daj się oszukać. Arkana Treści próg ten obniżają do 10% prowizji od pełnej kwoty netto płaconej przez zleceniodawcę. Nic ponadto, ponieważ to Ty powinieneś zarabiać na własnej pracy.

Wypłaty zarobionych pieniędzy spodziewaj się 10 dnia każdego miesiąca. Nie martw się żadnym dolnym limitem wypłaty - nieważne, czy będzie to tysiąc, kilkaset, kilkadziesiąt, czy nawet kilka złotych. Nie daj się nabrać na wysokie koszty przelewów i ograniczenia wypłat. Wyznaczony termin wprowadza porządek, ale kwota w pełni zależy od Ciebie.

Zobacz, jak wygląda od wewnątrz praca copywritera na tym portalu.

Załóż konto i zarezerwuj swoje pierwsze zlecenia! Dzięki temu zarobisz na swojej pasji i będziesz robił to, co kochasz- zarabiając przy tym 90% kwoty netto, którą płaci klient! Bez haczyków, bez minimalnych kwot wypłaty. Wypłacasz nawet 1 zł od razu po podpisaniu umowy. Umowa o dzieło przychodzi do Ciebie 5 dnia każdego miesiąca, pod warunkiem, że cokolwiek zarobiłeś!

Zarobiłeś mało i nie chcesz wypłacać? Żaden problem, możesz swoje wynagrodzenie przesunąć na kolejny miesiąc! Umowa jest z datą 5 dnia miesiąca wypłaty. Jeśli więc wolisz uzbierać większą kwotę i wypłacić za jakiś czas, możesz sukcesywnie z miesiąca na miesiąc przenosić swoje wynagrodzenie na miesiąc kolejny!

ArkanaTrsci.PL Usługi

Jak zamówić tekst?

Darmowe konto

Założenie konta jest całkowicie darmowe. Nawet jeśli nie zrealizujesz żadnego zlecenia, nie będą pobierane od Ciebie zupełnie żadne płatności. Jeśli więc chcesz sam przekonać się o wygodzie pisania tekstów na portalu, już teraz załóż własne konto.

Rezerwacja zleceń

Z listy ogólnodostępnych zleceń wybierz te, które chcesz napisać i je zarezerwuj. Pamiętaj, że możesz zarezerwować więcej niż jeden tekst, jednak nie zapomnij o terminie oddania każdego z nich. Planuj swój czas bez obaw, że kolejne zamówienia znikną zanim zdążysz zacząć nad nimi pracę.

Jasne wytyczne

Zleceniodawcy zawsze są proszeni o podawanie jak najbardziej wyczerpujących wytycznych do zamówienia. Jeśli jednak chcesz się z nimi skontaktować przed wysłaniem gotowego tekstu, nic prostszego - wystarczy skorzystać z błyskawicznego czatu. Zrozumienie rodzi owocną współpracę.

Swobodny czas pracy

Standardowy czas, jaki dostajesz na napisanie jednego tekstu to 8 godzin. Rezerwując kilka zleceń jednocześnie, czas każdego z nich upływa niezależnie od siebie. Jeśli zdecydujesz się na napisanie całego kompletu tekstów, dostaniesz więcej czasu na spokojną pracę twórczą.

Minimum formalności

Każdy miesiąc pracy podsumuje umowa o dzieło wystawiana wraz z rachunkiem w dzień rozliczenia. Proste rozwiązania zwykle sprawdzają się najlepiej. Zarabiasz na pisaniu tekstów, nie musząc martwić się o żadne formalności - wystarczy, że raz w miesiącu odbierzesz swoją umowę.

Nieograniczone zarobki

To, ile zarobisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Poświęcając wystarczającą ilość czasu na pisanie tekstów na platformie, jesteś w stanie solidnie wesprzeć swój budżet. Nie trać czasu na samodzielne poszukiwanie zleceń. Od razu przysiądź do pisania i zacznij zarabiać!

Najniższa prowizja na rynku

Nie zgadzaj się na to, aby inni zarabiali na Twojej pracy. Prowizja pobierana przez portal powinna pokrywać koszty obsługi strony, jednak nie może ona ograniczać zarobków autorów. W Arkanach Treści dostajesz 90 % całej kwoty netto, którą zapłacił zleceniodawca.

Wygodne źródło zleceń

Samodzielne poszukiwanie klientów dla wielu copywriterów może okazać się trudne i nieefektowne. Realizując zlecenia na portalu, nie tracisz czasu na przeszukiwanie całej masy podobnych do siebie ogłoszeń. Wykorzystaj rozsądniej swój czas - od razu zacznij pisać.